buzdolabı servisi

Kahramanmaraş Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı günlük hayatta kullanmadığımız zamanlarda bile içinde besin olmasından dolayı sürekli çalışan beyaz eşyalardır. Hemen hemen her evde bulunan ve İnsan hayatını kolaylaştıran beyaz eşyaların başında buzdolabı gelmektedir. Buzdolapları marka, ebat, kapasite, kullanım yeri, fiyat gibi bazı özelliklerle birbirinden ayrılır. Buzdolapları bir birlerinden ayrılsa bile yaşanan arızalar ortaktır.

Buzdolaplarında yaşanan arızalar günlük yaşantımızı olumsuz etkiler. Buzdolabı soğutma işini gerçekleştirmezse günlük işlerimiz aksayabilir, gıdalar bozulabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için buzdolabını kullanım talimatına uygun kullanmalı, gerekli bakımları zamanında yaptırmalı ve buzdolabının arızalandığı durumlarda işinde uzman olan Kahramanmaraş buzdolabı tamir servisi ustalarından yardım alınmalı.

Buzdolaplarında Meydana Gelen Arızalar

Yoğun ve sürekli çalışması sebebiyle buzdolabında bazen teknik arızlar görülebilir. Buzdolaplarında oluşan arızalar göz ardı edilirse zamanla buzdolapları bozulabilir. Bundan dolayı buzdolaplarında yaşanan arızaları ertelemeden işinde usta olan Kahramanmaraş buzdolabı teknik servisi ile halledebilirsiniz. Buzdolapları hayatımızı kolaylaştırdığı gibi arızalanması durumunda da karşımıza zorluklar çıkarabilir. Bu zorlukların üstesinden buzdolabı teknik servisinden hizmetler alarak gelebiliriz. Buzdolaplarında meydana gelen bazı arızaların listesi şu şekildedir:

 • Buzdolabının buz tutması

 • Buzdolabının su akıtması

 • Buzdolabından su sesi gelmesi

 • Buzdolabı pervane sesi

 • Buzdolabından ses gelmesi veya ses çıkarması

 • Buzdolabının soğutmaması

 • Buzdolabı kapağı kapatınca ses çıkması

 • Buzdolabında ünlem işareti

 • Buzdolabından motor sesi gelmesi

 • Buzdolabının kompresörü çalışmaması

 • Soğutucu bölmesinin yan duvarında terleme olması

 • Buzdolabının sürekli sigorta attırması

 • Buzdolabı fanı arızası

 • Buzdolabı anakart arızası

 • Buzdolabı beyin arızası

 • Buzdolabı bobin arızası

 • Buzdolabı e4 arızası

 • Buzdolabı f3 arızası

 • Buzdolabı ısıtıcı arızası

 • Buzdolabı termostat arızası

 • Buzdolaplarının dijital ekranında e1, e2, e3, e4, e5, e6 arıza kodları vermesi

Bu buzdolabı arızaları veya bunlardan farklı buzdolabı arızalarının çözümü için ilk başta buzdolapları hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Evde kendiniz basit çözümlerle arızaların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Fakat arızalar devam ediyorsa en kısa sürede Kahramanmaraş buzdolabı tamir servisi ile iletişime geçiniz. Güvenilir ve işinde profesyonel buzdolabı tamir servisi ustalarına web sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Buzdolabı Tamir Servisinin Tamir Ettiği Buzdolabı Çeşitleri

Buzdolapları yaşamımızda önemli yere sahiptir. En iyi buzdolabı, en pahalı buzdolabı, en uygun buzdolabı, buzdolabı fiyatları gibi buzdolabı karşılaştırmaları yaparak size en uygun buzdolabını seçebilirsiniz. Buzdolapları sadece evde değil birçok farklı alanda kullanılır. Buzdolabı tamir servisinin tamir ettiği, bakımını yaptığı ve yedek parçasını temin ettiği buzdolabı çeşitleri şu şekildedir:

Mini buzdolabı, araç buzdolabı, gardrop tipi buzdolabı, çift kapılı buzdolabı, büro tipi buzdolabı, ankastre buzdolabı, karavan buzdolabı, ofis buzdolabı, içecek dolabı, tek kapılı buzdolabı, redbull dolabı, tezgah altı buzdolabı, şarap dolabı, mini bar buzdolabı, cam buzdolabı, soğutucu dolap, kasap dolabı, sebilli buzdolabı, 4 kapılı buzdolabı, kombi tipi buzdolabı, kompresörlü araç buzdolabı, kamp buzdolabı, market dolabı, derin dondurucu buzdolabı, endüstriyel buzdolabı, alttan donduruculu buzdolabı, akıllı buzdolabı, otel tipi buzdolabı, piknik buzdolabı, kameralı buzdolabı, rustik buzdolabı, revizyonlu buzdolabı, portatif buzdolabı, tezgah tipi buzdolabı.

Web sitemiz üzerinden marka, çeşit, kullanım alanı fark etmeksizin bütün buzdolaplarının yedek parca satış, kurulum, montaj, demontaj, arıza tespit, bakım, onarım ve tamir hizmetleri için Kahramanmaraş buzdolabı teknik servisi ustalarına ulaşabilirsiniz.

Soğutucu Bölmesinin Yan Duvarında Terleme Olması

Buzdolabı kapısının çok sık açılıp kapanması, ortamın nemli olması, sıvı içerikli gıdaların ağzı veya kapağı açık olarak bırakılması, buzdolabı kapağının açık kalması veya tam kapanmaması, termostat konumunun gerekenden daha soğuk konuma alınması, gıdaların doğru düzgün yerleştirilmemesi durumlarında buzdolabında terlemeler meydana gelir. Buzdolabında meydana gelen terlemeleri önlemek için:

 • Buzdolabını gereğinden fazla nemli ortamlara kurmayın

 • Sıvı içeren gıdaları, ağzı sıkı kapanan kaplara koymaya özen gösterin, böylece koku oluşumunun da önüne geçebilirsiniz.

 • Buzdolabı kapısının tam kapandığından emin olun.

 • Buzdolabının kapısını gerekmedikçe açmayın veya açık tutmamaya çalışın

 • Buzdolabı termostatını ortama uygun bir şekilde ayarlayın.

 • Kuru bir bez ile buzdolabını silin ve devam edip etmediğini kontrol edin.

Bu aşamaları yaptıktan sonra buzdolabında terleme arızası devam ediyor ise web sitemiz üzerinden Kahramanmaraş buzdolabı yetkili servis ile irtibata geçip gerekli arıza tespiti ve bakım onarımını yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı Kompresörü Çalışmaması

Buzdolabınızın kompresörünün çalışmama sebebi;

 • Yeni ürününüzün eskisinden daha geniş olması,

 • Oda sıcaklığı yüksek olması,

 • Buzdolabı kapısının sık sık açılması ya da uzun süre açık kalmış olması,

 • Buzdolabının tamamen soğumasının birkaç saatten daha uzun sürmesi,

 • Buzdolabı ısı ayarının çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmış olması,

 • Soğutucu ya da dondurucu contası kirlenmiş, eskimiş, kırılmış ya da tam oturmamış olabilir.

Bu arızanın önüne geçmek için; contayı temizleyin ya da değiştirin. Eğer ki buzdolabı arızası hala devam ediyorsa web sitemizden buzdolabı tamir servisi ile iletişime geçip Kahramanmaraş buzdolabı tamircisi ile bu arızaları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Buzdolabının Buzlanma Yapması

Buzdolabınız No-frost ise hava akımı yapan delikler tıkanmış olabilir veya farklı nedenlerle buzlanma yapabilir. Buzlanmanın önüne geçmek için buzdolabının kapısı düzgün kapatmalı, termostat ayarları kontrol etmeli veya termostat ayarlarını dondurucu ve soğutucu ile uygun hale getirmelisiniz. Eğer buzlanma devam ederse buzdolabının kapısını fişi çekili halde 2 gün açık şekilde bekletiniz arıza devam ediyorsa Kahramanmaraş buzdolabı servisi hizmetine web sitemizin uygun fiyatlı ustalarından yararlanabilirsiniz.

Buzdolabının Ses Çıkarması

Buzdolabından küçük sesler geliyor ise, korkulacak bir durum yoktur buzdolabı normal çalışıyor demektir. Ancak buzdolabından fokurdama şeklinde ses geliyorsa, soğutucu olan gaz normal dolaşımını yapıyor olabilir. Eğer hışırtılı ses var ise, buzdolabının içerisindeki soğuk havanın çok iyi bir şekilde ve kolayca dağılmasından kaynaklı olabilir. Uğultulu seste, buzdolabının arka kısmındaki motorun normal çalıştığını gösterir. Sürtünme sesi de buzdolabının içerisindeki lastik duvara fanın çarpmasından kaynaklanır. Fakat bu ses buzdolabının kapağının açılmasının ardından kesiliyorsa zaman kaybetmeden Kahramanmaraş buzdolabı servisinden destek alınmalıdır.

Buzdolabı Su Sızıntısı

Buzdolabında sebzelikte su sıkıntısı varsa su kanalının deliği tıkanmıştır. Buzdolabı satın alınırken verilen fırça kullanılarak tıkalı kanal temizlenmelidir. Aynı zamanda termostat ayarında da sorun olabilir. Özellikle termostat ayarının düzgün olup olmadığı kontrol edilerek su sızıntısı engellenmelidir. Ancak su sızıntısı buzdolabının motora yakın kısmından geliyorsa buzdolabının kapılarının düzgün bir şekilde kapalı olup olmadığı kontrol edilir. Arıza hala devam ediyorsa web sitemizden size en yakın buzdolabı tamir servisi ile arızanın hızlı bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz.

Buzdolabı Tamir Servisinin İlgilendiği Buzdolabı Markaları

Buzdolabı fiyatı, buzdolabı genişliği, no frost buzdolabı, küçük buzdolabı, en büyük buzdolabı, fabrikadan ihraç fazlası buzdolabı, f enerji sınıfı buzdolabı gibi özellikler ile buzdolapları birbirinden ayrılır. Herkes hem en uygun fiyatlı hem de en iyi buzdolabı markası olanı satın almak ister. Buzdolabı markalarının listesi şu şekildedir:

profilo buzdolabı, altus buzdolabı, smeg buzdolabı, samsung buzdolabı, sharp buzdolabı, miele buzdolabı, hotpoint ariston buzdolabı, indesit buzdolabı, uğur buzdolabı, hoover buzdolabı, finlux buzdolabı, gaggenau buzdolabı, miele buzdolabı, retro buzdolabı, dijitsu buzdolabı, vestfrost buzdolabı, keysmart buzdolabı, liebherr buzdolabı, silverline buzdolabı, whirlpool buzdolabı, inox buzdolabı, windsor buzdolabı, flavel buzdolabı, white westinghouse buzdolabı, teka buzdolabı, gorenje buzdolabı, aeg buzdolabı, simfer buzdolabı, lg buzdolabı, regal buzdolabı, seg buzdolabı, siemens buzdolabı, vestel buzdolabı, Arçelik buzdolabı, bosch buzdolabı, beko buzdolabı.

Kahramanmaraş, Buzdolabı Servisi Hizmeti Verilen Mahalle ve Bölgeler

Dulkadiroğlu: Divanlı, Ekmekçi, İsa Divanlı, İsmet Paşa, Kurtuluş, Menderes, Sakarya, Turan, Yeni Şehir, Abbaslar, Ağabeyli, Akyar, Alibeyuşağı, Arslanbey Çiftliği, Ayaklıcaoluk, Bahçeli, Başdevrişli, Baydemirli, Beşenli, Boyalı, Budaklı, Bulanık, Çatmayayla, Çınarlı, Çiğli, Çobanlı, Çokyaşar, Demirciler, Denizli, Dereköy, Dereli, Doğanlıkarahasan, Ekberoğlu, Elmalar, Eskinarlı, Gaffarlı, Göllü, Güneşevler, Güzelyurt, Hacıeyüplü, Halkaçayırı, Kabasakal, Kapıçam, Karamanlı, Kartal, Kazanlıpınar, Kemallı, Kılağlı, Kocolar, Kozludere, Kuzucak, Küçüknacar, Küpelikız, Maksutuşağı, Navruzlu, Osmanbey, Öksüzlü, Peynirdere, Sarıkaya, Seyrantepe, Sivricehüyük, Söğütlü, Şerefoğlu, Tevekkelli, Ulutaş, Yenipınar, Yeniyurt, Yusufhacılı, Aksu, Bağlarbaşı, Bahçeli Evler, Dulkadiroğlu, Egemenlik, Erkenez, Eyüp Sultan, Genç Osman, İstasyon, Kanuni, Karacasu Ferhuş, Karacasu Karaziyaret, Karacasu Karşıyaka, Karacasu Kırım, Karacasu Mamaraş, Karataş, Mehmet Akif, Namık Kemal, Sümer, Şeyh Adil, Şeyh Şamil, Yavuz Selim, Aslan Bey, Ballıca, Bayazıtlı, Doğu Kent, Duraklı, Fevzi Paşa, Gazi Paşa, Kayabaşı, Pınarbaşı, Senem Ayşe, Sütçü Imam, Yahya Kemal, Yeşiltepe


Onikişubat: 5 Nisan, Abdülhamid Han, Ağcalı, Akçakoyunlu, Akif Inan, Bin Evler, Boğaziçi, Ceyhan, Cumhuriyet, Çamlık, Fatih, Gedemen, Hasancıklı, Haydar Bey, Hürriyet, İstiklal, Karamanlı, Kavlaklı, Kazım Karabekir, Kılavuzlu, Maarif, Mağralı, Mercimektepe, Mimar Sinan, Necip Fazıl, Organize Sanayi Bölgesi, Orhangazi, Osman Gazi, Saçaklızade, Selçuklu, Serintepe, Süleymanşah, Şehit Abdullah Çavuş, Şehit Evliya, Tavşan Tepe, Tekerek, Üngüt, Yamaçtepe, Yirmiikigün, Yunus Emre, Yürükselim, Barbaros, Dumlupınar, Ertuğrul Gazi, Gayberli, Hacı Bayram Veli, Hayrullah, Karacaoğlan, Malik Ejder, Mevlana, Molla Gürani, Oruç Reis, Piri Reis, Şazi Bey, Vadi, Yusuflar, Altınova, Avcılar, Avgasır, Avşar, Ayşepınarı, Beşbağlar, Beşen, Bulutoğlu, Büyüksır, Cüceli, Çağırkan, Çağlayan, Çakırdere, Çakırlar, Çamlıbel, Çamlıca, Çevrepınar, Çokran, Çukurhisar, Dadağlı, Demrek, Dereboğazı, Döngel, Döngele, Dönüklü, Fatmalı, Gölpınar, Hacıağlar, Hacıbudak, Hacıibrahimuşağı, Hacılar, Hacımustafa, Hacınınoğlu, Hartlap, Ilıca, İsmailli, Kalakaya, Kale, Kapıkaya, Karadere, Kaynar, Kerimli, Kertmen, Kısıklı, Kızıldamlar, Kızılseki, Kozcağız, Köseli, Köşürge, Kumarlı, Kumaşır, Kurtlar, Kurucaova, Küçüksır, Kümperli, Kürtül, Maksutlu, Muratlı, Önsen, Öşlü, Öztürk, Payamlı, Rahmacılar, Reyhanlı, Sadıklı, Sarıçukur, Sarıgüzel, Sarımollalı, Saygılı, Selimiye, Suçatı, Suluyayla, Süleymanlı, Şahinkayası, Tekir, Topçalı, Yenicekale, Yenidemir, Yeniyapan, Yeşilyurt, Yolyanı, Zeytindere