bulaşık makinesi servis hizmeti

Kahramanmaraş Deneyimli Bulaşık Makinesi Servisi

Günümüz de hemen hemen her evde bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyalardan bulaşık makinesi önemli bir yere sahiptir. Bulaşık makineleri sadece evlerde değil, restoranlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinin yemek bölümünde, hastanelerde ve günlük yaşantımızın geçtiği çoğu yerde kullanılır.

Bulaşık makineleri kullanıma bağlı veya farklı sebeplerden dolayı arızalanabilir. Bu arızalar markaya, kullanım yerine, bulaşık makinesi tipine göre değişebilir. Oluşan arızaları evde kendi başımıza halletmeye çalışırız. Fakat yapılan en ufak bir yanlışta bulaşık makinesinde geri dönülmez arızalar oluşabilir ve daha çok masraf çıkması kaçınılmaz olur. Bulaşık makinesi tamiri için işin uzmanından yardım almakta fayda vardır. Web sitemiz üzerinden Kahramanmaraş bulaşık makinesi servisi ile iletişime geçerek arızlarınızın tamiri için gönül rahatlığı ile destek alabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinin Su Akıtması

Pek yoğun bulaşık makinesi sahibi için endişelendirici bir durum olan makinenin su akıtması salgın olarak görülen sorunların başında gelmektedir. Bulaşık makinesi servisi tarafından bu soruna etkili çözümler üretilmektedir. Öncelikle bu arıza için model ve marka ayrımı yapmadan birkaç nedenden ötürü kaynaklanmaktadır. İlk neden musluk ile bağlantı kuran hortumda çatlak ve akabinde sızdırma olmasından kaynaklanabilmektedir. Böyle bir duruma sadece çatlak değil, aynı zamanda hortumun tıkanması ve suyu, musluk kısmına doğru geri itmesi de neden olabilmektedir. Kahramanmaraş bulaşık makinesi tamir servisi tarafından bu noktada hortumun gereken kontrolleri sağlanır ve hortumdan bir zarar yaşanıyorsa, bu pratik bir şekilde giderilir.

Su akıtma sorunlarının bir diğer kaynağı da filtre arızalanmaları, deterjan bölmesi sorunları ve kazan delinmesi gibi sorunlara neden olmaktadır. Filtre arızası olduğunda filtre temizlenir ve çatlak varsa değiştirilir. Eğer deterjan bölümünde bir zarar yaşanıyorsa bu durumda da ilgili zarar tespit edilerek deterjan bölümündeki zarar giderilir. Daha uğraştırıcı olacak kazanın delinmesi ise yine hizmet tarafından doğru müdahale sayesinde çözüme kavuşturulur ve makineniz ilk günkü performansı ile çalışmaya devam eder. Tüm bu arızaları yaşıyor ve çözüm arıyor iseniz mutlaka web sitemizden Kahramanmaraş bulaşık makinesi tamiri için ustalarımızla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kahramanmaraş Bulaşık Makinesi Yedek Parça Temini

Bulaşık makineleri her hangi bir ayardan dolayı kendi kendine bozulan ürünler değildir. Bulaşık makinesi yetkili servisi bulaşık makinesi arızası için gittiğinde genellikle bir parçanın arıza vermesinden dolayı bulaşık makinesinin çalışmadığını saptar. Bu nedenle bulaşık makinesi tamirini yapmak için bir ev veya iş yerine gidildiğinde lazım olabilecek bütün yedek parçaları da tamircilerin yanında bulunmalıdır.

Beyaz eşya ustalarımız son teknolojik arıza tespit cihazı ile bulaşık makinesi arızasını tespit ederek tamirinin yapılması için sizlerin onayını alır. Sizler de temin edilecek yeni yedek parçaların sıfırını veya arızalı olan parçanın onarılması konusunda bir tercih yapabilirsiniz. Genellikle sıfır parçanın takılması arızanın onarımı ve bulaşık makinesinin daha sağlıklı çalışması konusunda önemlidir. Sizlerin maddi durumu ve kullanılan bulaşık makinesinin model ve üretim yılını da baz alarak parça onarımı da yapılabilir. Bulaşık makinesi teknik servisi arızalı olan parçanın tamirini veya yeni yedek parçanın takılması konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ustalarımıza web sitemiz üzerinden tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesinde Program Arızaları

Bulaşık makinesi arızaları arasında program arızaları ve yıkamanın başlamaması sorununa her modelde rastlanabilmektedir. Bu durumda bulaşık makinesi servisi tarafından müdahalede bulunulması gerekmektedir çünkü program arızaları makinenin elektronik beyninden kaynaklı olup sistemin içinden düzeltilmesi zorunludur. Bulaşık makinesi servisi hangi programın başlamadığı ya da hangi aralıklar ile tepkisiz kalındığı tespit eder ve program arızaları giderilir.

Bazı durumlarda görülen program atlama, program kontrollerin yapılmasının ardından giderilmektedir. Program atlama sorunları tam verimli bir yıkama yapmanın önüne geçtiği gibi aynı zamanda yüksek enerji kaybına da neden oldukları için alanında usta bulaşık makinesi tamircileri tarafından tespit edilmesi ve giderilmesi daha düzgün bir makine kullanımı ve temizlik için önemlidir. Program arızalarının çözümü için web sitemizdeki ustaları tercih edebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Hizmetleri

Bulaşık makineleri, mutfakta insanların işlerini kolaylaştıran bir diğer beyaz eşyalardan bir tanesidir. Kirli bulaşıkların yıkandığı bu makinelerde bozulmalar ile beraber hem su tasarrufu olmayan hem de iyi temizleme yapılamayan elde yıkama yöntemine geçilmektedir. Elde yıkanan bulaşıkların, makinede yıkanan bulaşıklara göre daha hijyenik olmamaları söz konusu olabilir. Bulaşık makineleri yüksek sıcaklıklarda ve tazyikli sular ile bulaşıkları temizleyerek oldukça iyi bir sonuç göstermektedir. Bulaşık makineleri, en pis tabaklardaki veya tencerelerde ki kiri sökmektedir. Yemek artıklarının aşırı bulunduğu tencerelerin temizlenmeden makinelere koyulması ile beraber makinelerin bu tencereleri temizlemesi bulaşık makinenizin düzgün çalıştığını göstermektedir. Bulaşık makinenizin garantili veya garantisiz olup olmaması Kahramanmaraş bulaşık makinesi teknik servisi için önemli değildir.

Bulaşık makinelerinde cam bardakları ve tabakları çizmesi, tencereleri temizlememesi gibi sorunların bulaşık makinesi teknik servisi tarafından tamir edilmesi gerekmektedir. Bulaşık makinesi tamircileri; makinelerinizde oluşan her arızayı çözmenin yanında, anakart tamiri, yedek parça temini, arıza tespiti, bakım ve onarım, montaj gibi hizmetleri de sizlere sunmaktadır. Bulaşık makinesi tamir servisi için servis numarası aradığınızda web sitemizde bulunan çağrı merkezine bağlanarak alanında profesyonel ustalardan hizmet alabilmeniz mümkündür.

Bulaşık Makinesinin Bulaşıkları Temiz Yıkamaması

Bulaşık makinelerinde özellikle uzun süreli kullanıma bağlı olarak görülen buğulu yıkama sorunları hijyeni düşürmekte ve bulaşıkların temiz bir şekilde yıkanmasının önüne geçmektedir. Buğulu görünüm, yıkama sonrasında kirlerin tam olarak temizlenmemesi ve tabakların ya da bardakların parlak bir yapıda olmamasından kaynaklanmaktadır.

Bu hasarlar parlatıcı seviyesinin düşüklüğünden kaynaklandığı gibi suyun sertliğinin yoğun yüksek olması, makinenin tuzu veya parlatıcısı azalmış olabilmekle birlikte, makinenin fıskiyelerinin arızalı olma ihtimali, bulaşıkların dikey olarak yerleştirilmemiş olması gibi sorunlardan kaynaklanabilmektedir. Bulaşık makinesi servisi sorunun kaynağını doğru olarak tespit ettikten sonra arızanın onarımını yapar. Böylelikle bulaşıklar daha parlak bir yapıda, buğu olmadan yıkanabilmektedir.

Kahramanmaraş Bulaşık Makinesi Arıza Tespiti, Bakımı ve Onarımı

Bulaşık makineleri neredeyse yılın her günü bazı zamanlarda günde iki kez çalışmaktadır. Bir kapsül veya toz deterjanı ile doldurmak ve birkaç düğmeye basmak dışında bulaşık makineleri için başka bir çaba sarf edilmemektedir. Bulaşık makineleri, metal bir ısıtma elemanıyla alt havzasında (alt rafın altındaki alan) suyu 90 dereceye kadar ısıtır. Püskürtme kolları, deterjanı dağıtırken bu suyu bulaşıkların üzerine pompalar. İkinci bir durulama spreyinden sonra, ısıtma elemanı bulaşıkları kurutmak için tekrar devreye girer.

Bulaşık makineleri 3 programlı bulaşık makinesi, 4 programlı bulaşık makinesi, 5 programlı bulaşık makinesi gibi farklı özelliklere sahiptir. Bulaşık makinelerinin arızalarının çoğu, aslında kendi başımıza çözülebilecek arızalardır. Çoğu durumda, yalnızca manuel ayarlamalar yaparak basit çözümler ve durumlar ile arızayı çözebiliriz. Fakat anakart arızası gibi farklı arızalarda profesyonel yardım almakta fayda vardır. Bir makineyi kendi başınıza söküp takmak garantili makineler için garanti koşullarını bozar, garanti dışı makineler için ise daha sonra tamir edilemeyecek sorunların oluşması kaçınılmaz olur. Bulaşık makinesi arızaları, makine ömründen veya kullanıcı hatası problemlerinden dolayı kaynaklanabilir. Arızanın ne olduğunu bilmiyorsak veya tamir için herhangi bir bilgimiz yok ise internet sitemiz üzerinden Kahramanmaraş bulaşık makinesi tamir servisiyle alakalı müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek arızaları güvenilir ve kaliteli hizmet veren ustalar ile çözüme kavuşturabiliriz.

Bulaşık Makinesinin Su Boşaltmaması Arızası

Su boşaltmama sorunları için bulaşık makinesi servisi sorunun nereden kaynaklanacağını tespit edebilir. Bu kapsamda pompa motoru kontrol edilmekte, tıkanma ya da arızalanma varsa gereken işlemler yapılmaktadır. Ayrıca su tahliye hortumunun da tıkalı olup olmadığına bakıldıktan sonra temizlenip uygun şekilde tekrar takılmaktadır. Aynı dakikada hortumun bağlı olduğu maliyet borusu da tıkalı olabileceği için maliyet kontrolü de yapılır. Bu sorunların hepsi için yardım almanız gerektiğinde web sitemiz üzerinden bulaşık makinesi servisi ustalarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşık Makinesinin Aşırı Gürültü Çıkararak Çalışması

Gürültü çıkararak çalışan bulaşık makinesi sorunları birkaç nedenden kaynaklanabilmektedir. Sesin çıkma nedenleri bazen zemine makinenin tam oturmaması ve ayak yapısındaki yapısal hasarlar olabileceği gibi deterjanın aşırı kullanılmasından da kaynaklanmaktadır. Motorun rulmanları ya da burçlar arızalı olabilir ya da fiskiyeler bulaşıklara çarpıyor olabilir.

Eğer makine yüksek titreşimle çalışıyor ise bu durumda su püskürtme kanallarında hasar olması mümkündür. Bütün bunların yanı sıra yanında kazandaki hasarlar ya da su basıncının aşırı olması gibi durumlar da gürültülü çalışmaya neden olabildikleri için Kahramanmaraş bulaşık makinesi servisi çağrılması ve arızanın giderilmesi daha doğru bir çözümdür.

Deterjan Almama Durumlarında Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi servisi makinenin deterjan almadığı durumlarda da ihtiyacı en düzgün şekilde karşılamaktadır. Makinelerde görülen deterjan almama durumu genellikle deterjan haznesindeki sorunlardan kaynaklanmaktadır. Bulaşık makinesinin normal çalışması durumunda deterjan haznesinin şiddetli suyu alması, suda çözülmesini ve yıkama esnasında püskürtme kanallarından dışarıya verilmesi gerekmektedir.

Ancak deterjan haznesinde bir zarar yoksa bu durumda oluşan zarar elektriksel ya da mekanik bir soruna işaret edebilmektedir. PCB kart bulaşık makinesi servisi tarafından kontrol edilir ve gereken durumlarda yenilenmesi yapılarak deterjan almama problemi ortadan kaldırılır. Bütün bunların yanında bulaşık makinesi için kullanılan deterjanın nemli ortamlarda saklanmaması gerekmektedir

Hiç Çalışmaması Durumunda Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi çalışmıyor ve elektrik gücüne bağlı olmasına rağmen tepki vermiyor gibi bir arıza söz konusu ise; bulaşık makinesi servisinin öncelikle yapacağı makinenin çalışmasına engel olan durumu tespit etmektir. Bazen güç kablosunda bir deformasyon olmasından dolayı makinenin çalışması engellenebilmektedir. Bu yüzden güç kablosu ve kablo bağlantıları detaylı olarak kontrol edilir, besleme kablonun çalışıp çalışmadığına bakılır ve eğer bunlar sağlam ise bu durumda PCB kartı kontrolü yapılır.

PCB kart bulaşık makinelerinin çalışması için son derece ciddi olduğu için kartta herhangi bir yanma ya da arıza varsa ise, bulaşık makinesi özel servisi tarafından tespit edilir ve kart tamir edilir ya da hasar çok fazla ise yeni kart takılır. Bulaşık makinenizin çalışmaması durumunda her zaman yetkili bir servisten yardım almakta fayda vardır. Web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz Kahramanmaraş beyaz eşya servisi ustaları ile bütün sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Servisinin Hizmet Verdiği Markalar

Bulaşık makinelerinde kullanımda kaynaklı ya da beyaz eşya üretim hatalarından kaynaklı arızalar meydana gelebilmektedir. Arızalarınız için en yakın bulaşık makinesi tamir servisi ile iletişime geçip arızalarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bulaşık makinesi servisinin hizmet verdiği markalar listesi şu şekildedir:

Vestel, Profilo, Regal, Bosch, Siemens, Seg, Arçelik, Altus, Hoover, İndesit, Beko, Lg, Miele, Grunding, Ariston.

Kahramanmaraş, Bulaşık Makinesi Servisi Hizmeti Verilen Mahalle ve Bölgeler

Dulkadiroğlu: Divanlı, Ekmekçi, İsa Divanlı, İsmet Paşa, Kurtuluş, Menderes, Sakarya, Turan, Yeni Şehir, Abbaslar, Ağabeyli, Akyar, Alibeyuşağı, Arslanbey Çiftliği, Ayaklıcaoluk, Bahçeli, Başdevrişli, Baydemirli, Beşenli, Boyalı, Budaklı, Bulanık, Çatmayayla, Çınarlı, Çiğli, Çobanlı, Çokyaşar, Demirciler, Denizli, Dereköy, Dereli, Doğanlıkarahasan, Ekberoğlu, Elmalar, Eskinarlı, Gaffarlı, Göllü, Güneşevler, Güzelyurt, Hacıeyüplü, Halkaçayırı, Kabasakal, Kapıçam, Karamanlı, Kartal, Kazanlıpınar, Kemallı, Kılağlı, Kocolar, Kozludere, Kuzucak, Küçüknacar, Küpelikız, Maksutuşağı, Navruzlu, Osmanbey, Öksüzlü, Peynirdere, Sarıkaya, Seyrantepe, Sivricehüyük, Söğütlü, Şerefoğlu, Tevekkelli, Ulutaş, Yenipınar, Yeniyurt, Yusufhacılı, Aksu, Bağlarbaşı, Bahçeli Evler, Dulkadiroğlu, Egemenlik, Erkenez, Eyüp Sultan, Genç Osman, İstasyon, Kanuni, Karacasu Ferhuş, Karacasu Karaziyaret, Karacasu Karşıyaka, Karacasu Kırım, Karacasu Mamaraş, Karataş, Mehmet Akif, Namık Kemal, Sümer, Şeyh Adil, Şeyh Şamil, Yavuz Selim, Aslan Bey, Ballıca, Bayazıtlı, Doğu Kent, Duraklı, Fevzi Paşa, Gazi Paşa, Kayabaşı, Pınarbaşı, Senem Ayşe, Sütçü Imam, Yahya Kemal, Yeşiltepe


Onikişubat: 5 Nisan, Abdülhamid Han, Ağcalı, Akçakoyunlu, Akif Inan, Bin Evler, Boğaziçi, Ceyhan, Cumhuriyet, Çamlık, Fatih, Gedemen, Hasancıklı, Haydar Bey, Hürriyet, İstiklal, Karamanlı, Kavlaklı, Kazım Karabekir, Kılavuzlu, Maarif, Mağralı, Mercimektepe, Mimar Sinan, Necip Fazıl, Organize Sanayi Bölgesi, Orhangazi, Osman Gazi, Saçaklızade, Selçuklu, Serintepe, Süleymanşah, Şehit Abdullah Çavuş, Şehit Evliya, Tavşan Tepe, Tekerek, Üngüt, Yamaçtepe, Yirmiikigün, Yunus Emre, Yürükselim, Barbaros, Dumlupınar, Ertuğrul Gazi, Gayberli, Hacı Bayram Veli, Hayrullah, Karacaoğlan, Malik Ejder, Mevlana, Molla Gürani, Oruç Reis, Piri Reis, Şazi Bey, Vadi, Yusuflar, Altınova, Avcılar, Avgasır, Avşar, Ayşepınarı, Beşbağlar, Beşen, Bulutoğlu, Büyüksır, Cüceli, Çağırkan, Çağlayan, Çakırdere, Çakırlar, Çamlıbel, Çamlıca, Çevrepınar, Çokran, Çukurhisar, Dadağlı, Demrek, Dereboğazı, Döngel, Döngele, Dönüklü, Fatmalı, Gölpınar, Hacıağlar, Hacıbudak, Hacıibrahimuşağı, Hacılar, Hacımustafa, Hacınınoğlu, Hartlap, Ilıca, İsmailli, Kalakaya, Kale, Kapıkaya, Karadere, Kaynar, Kerimli, Kertmen, Kısıklı, Kızıldamlar, Kızılseki, Kozcağız, Köseli, Köşürge, Kumarlı, Kumaşır, Kurtlar, Kurucaova, Küçüksır, Kümperli, Kürtül, Maksutlu, Muratlı, Önsen, Öşlü, Öztürk, Payamlı, Rahmacılar, Reyhanlı, Sadıklı, Sarıçukur, Sarıgüzel, Sarımollalı, Saygılı, Selimiye, Suçatı, Suluyayla, Süleymanlı, Şahinkayası, Tekir, Topçalı, Yenicekale, Yenidemir, Yeniyapan, Yeşilyurt, Yolyanı, Zeytindere